KONST / Litografier / Grafiskt blad 13714018
nr 1371 4018
Grafiskt blad
Gicléetryck, Anette Claesson, "Rebirth". Signerad, numrerad 16/50. Motivet: ca 38x28 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 januari 2021
kl 18:57:36
23/12 13:47:51
100 kr
2/1 13:31:17